Advanced Java fejlesztő (Ref: AJDE)

Feladatok:

  • részvétel a vállalat Java technológiákon alapuló SW fejlesztési projektjeiben,
  • SW követelmények analízise, SW tervezés, SW architektúra tervezés támogatása,
  • SW implementáció, dokumentáció, integráció, tesztelés.

Elvárásaink:

  • Java nyelv alapos ismerete,
  • legalább 2 év Java fejlesztői tapasztalat,
  •  kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • objektum-orientált analízis, tervezés és fejlesztés alapos ismerete,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent (de nem nélkülözhetetlen előfeltétel):

  • REST webservice fejlesztői tapasztalat,
  • Java EE, EJB, JPA, JMS, JAX-RS ismerete,
  • tapasztalat WildFly/JBoss alkalmazásszerverekkel,
  • SQL tudás,
  • Continuous Integration eszközök (pl. Jenkins) ismerete.

Ajánlatunk:

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
  • rugalmas munkarend,
  • szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
  • folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a következő címre:

Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!