Mérnök informatikus IT biztonság területre (Ref: ITSec_PSE_Bp)

Gyakorlott munkatársak és tehetséges, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • színvonalas mérnöki munka a világ egyik vezető Identity & Access Management (IAM) megoldásával kapcsolatban,
  • SW megoldások testreszabásának tervezése, részleges megvalósítása ill. a megvalósítás koordinációja a SW fejlesztői csoportokkal,
  • a bevezetett rendszer konfigurálása, beüzemelése,
  • ügyfelek helyszínen történő szakmai támogatása.

Elvárásaink:

  • kommunikációképes német nyelvtudás,
  • utazási hajlandóság Nyugat-Európa viszonylatában,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Java alapismeretek,
  • ügyfélközpontú szemlélet, nyitottság, tanulási készség,
  • csoportmunkára való alkalmasság.

Előnyt jelent (de nem előfeltétel):

  • LDAP, Active Directory ismerete,
  • script nyelvek (pl. JavaScript, TCL) ismerete,
  • Unix/Linux vagy Windows Server 20xx ismeretek,
  • angolnyelv tudás,
  • kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség.

Ajánlatunk:

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
  • szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
  • alapos szakmai felkészítés,
  • folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • folyamatos céges nyelvtanulási lehetőség,
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest.

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a következő címre:

Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!