SW fejlesztő mérnök (Ref: SDE_PSE)

Feladatok:

  • részvétel a cég termékeinek és megoldásainak fejlesztésében,
  • egyedi SW megoldások megvalósítása,
  • SW megoldások testreszabásának tervezése, megvalósítása, tesztelése.

Elvárásaink:

  • C# vagy Java technológiák ismerete,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • nyitottság új technológiákra és tanulási készség,
  • csoportmunka,
  • kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Linux/UNIX operációs rendszer ismerete,
  • Adatbázisok ismerete,
  • Android/iOS fejlesztői ismeretek,
  • Javascript ismeretek.

Ajánlatunk:

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
  • szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
  • alapos szakmai felkészítés,
  • külföldi munkavégzési lehetőség,
  • olyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • folyamatos céges nyelvtanulási lehetőség,
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest és Szeged

Gyakorlott munkatársak és tehetséges, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a következő címre:

Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!