Senior Java EE fejlesztő (Ref: SJDE_PSE_Bp)

Feladatok:

  • részvétel a vállalat Java EE technológiákon alapuló SW fejlesztési projektjeiben,
  • SW követelmények analízise, SW tervezés,
  • QA támogatása,
  • SW implementáció, dokumentáció, integráció, tesztelés.

Elvárásaink:

  • legalább 4 év Java fejlesztői tapasztalat, nagyrészt Java EE projektekben,
  • Java SE és EE alapos elméleti és gyakorlati ismerete,
  •  kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • objektum-orientált analízis, tervezés, fejlesztés és tervezési minták alapos ismerete,
  • agilis fejlesztési módszertanok ismerete,
  • ügyfélbarát szemlélet,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség,
  • kreativitás.

Előnyt jelent (de nem nélkülözhetetlen előfeltétel):

  • Java Developer minősítés(ek), EJB, JPA, JMS, JSF/PrimeFaces, JAX-RS ismeretek,
  • Service Oriented Architektúra ismeretek,
  • SQL alapú (pl. Oracle) adatbázisok ismerete,
  • Continuous Integration eszközök (pl. Jenkins) ismerete,
  • CASE (pl. Enterprise Architect) eszközök ismerete.

Ajánlatunk:

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
  • rugalmas munkarend,
  • szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
  • folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a következő címre:

Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!