Technical Writer (Ref:TW_PSE_Bp)

Feladatok:

·         magyar nyelvű műszaki dokumentációk készítése fejlesztés alatt álló komplex informatikai rendszerhez,
·         dokumentációk verziókövetése, frissítése,
·         jól struktúrált, rendszerezett dokumentáció létrehozása,
·         folyamatos kapcsolattartás fejlesztőkkel, rendszermérnökökkel, tesztelőkkel.

Elvárásaink:

·         felsőfokú műszaki végzettség,
·         informatikai ismeretek,
·         felhasználói dokumentáció készítésében való jártasság,
·         műszaki dokumentációs eszközök professzionális használata (MS Office, MS Visio...),
·         készség komplex technikai rendszerek megértésére,
·         középszintű angol nyelvtudás,
·         csoportmunka,
·         precizitás.

Előnyt jelent:

·         hasonló területen szerzett tapasztalat,
·         tartalomszerkesztő eszközök használatában való jártasság,
·         tesztelői ismeretek.

Ajánlatunk:

·         versenyképes, magas jövedelem,
·         átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
·         rugalmas munkarend,
·         szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
·         folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
·         folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
·         modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Gyakorlott munkatársak jelentkezését várjuk!

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a következő címre:

Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!