Infrastruktúra mérnök (Ref: Infra_PSE_Bp)

Feladatok:
  • közreműködés az új IT infrastruktúra tervezési folyamatában,
  • közreműködés a beüzemelési és dokumentációs feladatok során,
  • IT infrastruktúrával kapcsolatos követelmények elemzése,
  • javaslattétel alternatív technológiák és/vagy megoldások alkalmazására,
  • közreműködés a rendszer biztonsági tervezési folyamatában, illetve a meglévő tervek/koncepciók véleményezése.
 Felelősségek:
  • közreműködés a teljes, megvalósuló infrastruktúra vonatkozásában (tervezés, rendszer analízis, biztonság, adatközpont operáció, hálózati kommunikáció …),
  • szakértői részvétel az implementációs csapatban a tervezési és implementációs folyamat során
  • közreműködés az adatmentés és visszatöltés, rendszer visszaállítási tervek és eljárások kidolgozásában, illetve a meglévő koncepciók kiegészítése és véleményezése,
  • a kapcsolódó dokumentáció kialakítása és karbantartása.
 Elvárásaink:
  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Enterprise (nagyméretű, összetett, magas biztonsági kritériumoknak megfelelő) IT infrastruktúra tervezésében és/vagy implementációjában szerzett tapasztalat,
  • adatközpont kialakításban, esetleg üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • erős szóbeli és írásbeli képességek a hatékony technikai és üzleti szintű kommunikációs igények kezelésre,
  • az iparági trendek, technológiák és alkalmazható gyakorlatok széleskörű ismerete,
  • átfogó ismeret a virtualizált környezetek, domain-ek, határvédelmi eszközök és azokból kialakított rendszerek tekintetében,
  • átfogó ismeret a VMware, Microsoft szerver és adatbázis technológiák, SAN, networking területén.
 Előnyt jelent:
  • tapasztalat adatközpont környezet kialakításában és üzemeltetésében: Windows Server, Virtualizáció – VMWare,
  • Virtuális Microsoft és Linux szerver kiszolgálói környezet (VMware alapokon) üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • VMware üzemeltetési ismeretek: vSphere platform, vCenter,
  • mentési rendszerek ismerete.
 Ajánlatunk:
  • részvétel az egyik legnagyobb hazai infrastruktúra projekt megvalósításában,
  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
  • rugalmas munkarend,
  • szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
  • folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest
Gyakorlott munkatársak jelentkezését várjuk!

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a következő címre
Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!