Szoftverfejlesztési projektvezető (Ref: SW_PM_PSE_BpSz)

Feladatok:

·         szoftverfejlesztési projektek/részprojektek szakmai és szervezeti vezetése,
·         kapcsolattartás belső/külső megbízóval, menedzsmenttel, projektvezetéssel, minőségbiztosítással, projektkontrollinggal, stb.
·         a projektben résztvevő mérnökök irányítása, megszervezése, motiválása,
·         a projekt tartalmi, időbeli, minőségbeli és erőforrás tervezése,
·         a projekt hatékony lebonyolítása az alkalmazott módszertanok és minőségügyi előírások betartásával,
·         részvétel a projekt tárgyát képező szoftver tervezésében,
·         részvétel a projektcsapat kiválasztásában,
·         hatékony és hiteles reporting.

Elvárásaink:

·         vezetői készségek, képességek és tapasztalat,
·         projektvezetési módszertani ismeretek,
·         erős szoftverfejlesztési módszertani, minőségbiztosítási ismeretek,
·         erős, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
·         jó kommunikációs és szervezőkészség,
·         ügyfélbarát szemlélet,
·         rendszeres szolgálati utak.

Előnyt jelent:

·         szoftver CM ismeretek,
·         agilis fejlesztési módszertanok ismerete,
·         nemzetközi projektekben szerzett tapasztalat,
·         német nyelvtudás.

Ajánlatunk:

·         versenyképes, magas jövedelem,
·         átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
·         rugalmas munkarend,
·         szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
·         folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
·         folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
·         modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged
Gyakorlott munkatársak jelentkezését várjuk!

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a következő címre:
Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!