Szoftvertesztelő-QA Engineer (Ref: SWT_PSE_Bp_Sz)

Feladatok:
·         szoftver rendszertesztek tervezése és implementálása,
·         vagy szoftver integrációs tesztek tervezése és implementálása,
·         tesztek végrehajtása és teszteredmények kiértékelése,
·         hibák elemzése, adminisztrálása, visszaellenőrzése.

Elvárásaink:

·         tesztelői gyakorlat, nagyrészt automatizált tesztrendszerekkel,
·         teszt specifikációs és teszt tervezési tapasztalat,
·         tesztelméleti ismeretek,
·         hibakövető és verziókövető rendszerek ismerete,
·         kommunikációképes angol nyelvtudás,
·         szakirányú felsőfokú végzettség,
·         ügyfélközpontú szemlélet,
·         nyitottság új technológiákra és tanulási készség,
·         csoportmunkára való alkalmasság,
·         kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent (de nem nélkülözhetetlen előfeltétel):

·         teszt keretrendszer tervezési és konfigurálási tapasztalat,
·         ISTQB minősítés(ek),
·         Continuous Intergration eszközök (pl. Jenkins) ismerete,
·         virtualizációs technológiák ismerete,
·         német nyelvtudás.

Ajánlatunk:

·         versenyképes, magas jövedelem,
·         átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
·         rugalmas munkarend,
·         szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
·         alapos szakmai felkészítés,
·         folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
·         folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
·         modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a következő címre:
Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!