HR gyakornok (Ref: HR_P_PSE_Bp)

Feladatok:

·         a HR-osztály tevékenységeinek és a vállalat folyamatainak napi szintű adminisztratív támogatása,

·         részvétel a toborzás és kiválasztási folyamatban,

·         oktatás-szervezésben,

·         teljesítményértékelésben,

·         HR projektmunkák támogatásában.

Elvárások:

·         komoly érdeklődés a HR szakma iránt,

·         német- és/vagy angol nyelvtudás,

·         MS Office termékek felhasználói szintű ismerete (Word, Excel),

·         a szakmai gyakorlat ideje alatt fennálló tanulói jogviszony valamely felsőoktatási intézményben,

·         önállóság, kreativitás, tanulási készség,

·         ügyfélbarát szemlélet, jó kommunikációs készség,

·         precíz és pontos munkavégzés.

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!