IT & Business Support Manager

Feladatok:

A szervezetben az alábbi központi területek szakmai irányítása, valamint az ezeken a területeken dolgozó munkatársakkal összefüggő szakmai és vezetői feladatok elvégzése:

·         céges IT rendszerrel kapcsolatos tevékenységek végzése, koordinálása és fejlesztési javaslatok megtétele,
·         informatikai biztonság, adatbiztonság felügyelete, megvalósítása,
·         belső szoftverfejlesztési projektek szakmai és szervezeti vezetése,
·       belső alkalmazások és tool-ok üzemeltetésének biztosítása és fejlesztésekre javaslattétel (internet és intranet oldalak  üzemeltetésének biztosítása, munkaidő-nyilvántartási rendszer  üzemeltetésének irányítása, fejlesztése, egyéb toolok üzemeltetése, fejlesztésére javaslattétel),
·         beszerzési és eszközgazdálkodási tevékenységek, telephely-management irányítása (Budapest-Szeged).

 Elvárások a jelölttel kapcsolatban:

·         villamosmérnöki vagy informatikai felsőfokú végzettség,

·         3-5 éves szakmai tapasztalat,

·         minőségbiztosítási ismeretek,

·         angol vagy német nyelvtudás,

·         proaktivitás, problémamegoldó készség,

·         döntéshozatali képesség,

·         új technológiákra, megoldásokra való nyitottság,

·         vezetői kvalitások,

·         ügyfélközpontúság,

·        mobilitás (a pozíció Szegeden vagy Budapesten is betölthető, szegedi telephely esetén heti minimum 1 nap budapesti telephelyen való munkavégzés szükséges).

Előnyt jelent:

·         vezetői tapasztalat,

·         részvétel belső rendszerek fejlesztésében,

·         vállalati folyamatok menedzselésében szerzett tapasztalat.

Ajánlatunk:

·         globális szemléletet igénylő komplex feladatkör,

·         stratégiai fontosságú szerep a cégben,

·         a cég managementjében való részvétel,

·         szakmai továbbfejlődési lehetőség,

·         a fejlesztési feladatok mellett operatív területek működtetésének megismerése,

·         a pozíciónak megfelelő eredményorientált anyagi kompenzáció,

·         modern munkaeszközök és színvonalas környezet,

·         rugalmas munkarend.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!