Web Frontend fejlesztő (Ref: Web)

 Feladatok:

·         részvétel a vállalat SW fejlesztési projektjeiben,
·         összetett SW termék Web frontend komponenseinek tervezése és implementálása,
·         egyedi SW megoldások megvalósítása.

Elvárásaink:

·         JavaScript, HTML 5, CSS, jQuery technológiák alapos ismerete,
·         Angular 2 framework ismerete,
·         kommunikációképes angol nyelvtudás,
·         szakirányú felsőfokú végzettség,
·         ügyfélközpontú szemlélet,
·         nyitottság új technológiákra és tanulási készség,
·         csoportmunka,
·         kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

·         Atlassian eszközök (elsősorban Jira és Confluence) ismerete,
·         Webservice technológia (REST) ismerete,
·         tapasztalat agilis módszertannal végzett fejlesztésben (SCRUM),
·         Smartphone platformok ismerete.

Ajánlatunk:
·         versenyképes, magas jövedelem,
·         átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
·         rugalmas munkarend,
·         szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
·         folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
·         folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
·         modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Gyakorlott munkatársak jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a következő címre:

Kérjük, hogy jelentkezése mellé csatolja Adatkezelési hozzájárulási nyilatkozatát, enélkül pályázati anyaga személyes adatainak kezelésére vonatkozó jogalap hiányában törlésre kerül!